הרחבת דירה

מרבית האנשים אשר רוכשים דירה עושים זאת כאשר הם צעירים וללא ילדים או במקרים מסוימים זוג עם ילד. במקרים רבים עם התרחבות המשפחה עולה הצורך להרחיב את הבית. מכיוון שלא מדובר בבית שכור, האפשרות לעבור או לרכוש כל פעם בית חדש היא לא הגיונית ולא משתלמת ועל כן עולה הצורך בהרחבת הבית הקיים.לעיתים יכול להיות כי יהיה מדובר בהרחבה של כל הבית כולל הסלון, המטבח והוספת חדרים ולעיתים יהיה נחוץ לבצע רק תוספת של חדר או שניים נוספים. ככה או ככה אין ספק כי הרחבת הנכס היא פעולה שיכולה להיראות פשוטה וקלה לחלק מהאנשים אבל היא איננה כך כלל.

ניתן לראות כי בהגשת בקשות שונות לקבלת היתר בנייה עבור הרחבת דירה אנשים נתקלים בשלילות על רקעים שונים, הערמת קשיים, הערמת ניירת וחתימה על טפסים, בקשות שנראות למגיש לא הגיוניות לעיתים, תשובות שרירותיות ולא מספקות ועוד.
במקרים כאלה עולה כי מגיש הבקשה לא היה מודע לשלל התקנות, החוקים והכללים של הועדה לתכנון ובניה אליה מגישים את הבקשה. ההנחה ההגיונית עבור אדם מן השורה היא שלאחר שכבר בנה את הבית או רכש אותו, כבר קיבל את כל ההיתרים הנדרשים והבית עומד וקיים, לא צריכה להיות שום בעיה או מניעה לבצע הרחבה של הנכס. לצד ההנחה הזאת, קיימת המציאות כי התהליך אכן דורש הכרה עמוקה של הכללים והתקנות ועמידה מאוד קפדנית בהם.
כל חריגה מהנהלים יכולה להוות עילה לסירוב הוועדה לתכנון ובניה עבור היתר הבניה והתחלת התהליך מן ההתחלה.

כדי לפתור את הבעיות האלו ולספק לאנשים את היכולת להמשיך לחיות את חיהם בשקט ובשלווה ולקבל בסופו של דבר היתר בנייה עבור הרחבת דירה מרכז היתרי בנייה עומד לרשותכם במטרה לפתור עבורכם את כל הבעיות הללו. מרכז היתרי בניה יודע ומכיר את כל החוקים מקרוב ואת כל הגופים המעורבים. הידע הנרחב של המקצוענים המיומנים יסייע גם לכם לקבלת היתר בניה.

לשליחת הודעה

מוזמנים לשלוח לנו הודעה וניצור אתכם קשר בהקדם 

כתובת
ירושלים 39 קרית אונו, מגדל המשרדים A קומה 10

דילוג לתוכן